Postadresse | Postal address
JM Norway
C/O Sentralen
Pb. 183 Sentrum
0102 Oslo

Besøksadresse | Visiting address
Sentralen, 3. etg.
Øvre Slottsgate 3
0157 Oslo

Staben | Staff
For henvendelser vedrørende støtteordninger, prosjekter og lignende, kontakt daglig leder.
For requieries regarding funding, projects and similar, contact our CEO. 

Epost | E-mailpost@jmn.no
Organisasjonsnummer | Organization no. : NO – 994 518 194

P1190631.jpg
 

Daglig leder
Chief Executive Officer
Ingunn Sand
(+47) 416 80 484
ingunn@jmn.no

P1190611.jpg
 

Programansvarlig
Program manager
Andreas Ljones
(+47) 976 72 756
andreas@jmn.no

Ida.jpg
 

Produsent
Producer
Ida Charlotte Bratteberg Jacobsen
(+47) 928 03 410
ida@jmn.no

vilde.jpg
 

Organisasjonsmedarbeider
Office manager
Vilde Ilkama Nupen
vilde@jmn.no
(+47) 911 28 050

Hannah.jpg
 

Praktikant
Intern
Hannah Elstrøm
hannah@jmn.no

P1190606.jpg
 

Programansvarlig
Program manager
Sofie Søndervik Sæther
(+47) 452 10 787
sofie@jmn.no

Muni.jpg
 

Produsent
Producer
Muni Kwarasey
(+47) 967 20 181
muni@jmn.no

regnskap.jpg
 

Regnskapsfører
Accountant
Cathrine Sørensen
cathrine@jmn.no

Wiktoria.jpg
 

Praktikant
Intern
Wiktoria Kocent
wiktoria@jmn.no
(+47) 484 42 395

 
 

Jeunesses Musicales International

Palais des Beaux-Arts
Rue Defacqz 1
1000 Brussels – Belgium

t: (+32) 2 513 97 74
fax: (+32) 2 514 4755
mail@jmi.net
www.jmi.net