Postadresse | Postal address
JM Norway
C/O Sentralen
Pb. 183 Sentrum
0102 Oslo

Besøksadresse | Visiting address
Sentralen, 3. etg.
Øvre Slottsgate 3
0157 Oslo

Staben | Staff
For henvendelser vedrørende støtteordninger, prosjekter og lignende, kontakt daglig leder.
For requieries regarding funding, projects and similar, contact our CEO. 

Epost | E-mailpost@jmn.no
Organisasjonsnummer | Organization no. : NO – 994 518 194

Daglig leder
Managing director
Ingunn Sand

ingunn@jmn.no

Programansvarlig
Program manager
Andreas Ljones
andreas@jmn.no

Produsent
Producer
Ida Charlotte Bratteberg Jacobsen
ida@jmn.no

Praktikant
Intern
Eline Hellerud Åsbakk
eline@jmn.no

Programansvarlig
Program manager
Sofie Søndervik Sæther
+47 45210787
sofie@jmn.no

Organisasjonsmedarbeider
Office manager
Vilde Ilkama Nupen
vilde@jmn.no

Regnskapsmedarbeider
Accounting
Cathrine Sørensen
cathrine@jmn.no

Praktikant
Intern
Håkon Wintervold Melbye
hakon@jmn.no

 

Jeunesses Musicales International

Palais des Beaux-Arts
Rue Defacqz 1
1000 Brussels – Belgium

t: (+32) 2 513 97 74
fax: (+32) 2 514 4755
mail@jmi.net
www.jmi.net