Postadresse | Postal address
JM Norway
C/O Sentralen
Pb. 183 Sentrum
0102 Oslo

Besøksadresse | Visiting address
Sentralen, 3. etg.
Øvre Slottsgate 3
0157 Oslo

Staben | Staff
For henvendelser vedrørende støtteordninger, prosjekter og lignende, kontakt daglig leder.
For requieries regarding funding, projects and similar, contact our CEO. 

Epost | E-mailpost@jmn.no
Organisasjonsnummer | Organization no. : NO – 994 518 194

    

Daglig leder (vikar)
Acting CEO
Ane Carmen Roggen
+47 93445207
ane@jmn.no

P6222083 (1).jpg

Prosjektleder
Project manager
Sofie Søndervik Sæther
+47 45210787
sofie@jmn.no

kine3.jpg

Prosjektkoordinator for MOVE
Project coordinator for MOVE
Kine Granholt Lundervold
kine@jmn.no
 

Prosjektmedarbeider
Project coordinator
Karoline Kaarbø Asskildt
karoline@jmn.no


Praktikant
Intern
Emilia Helander Olsen
emilia@jmn.no 


Praktikant
Intern
Synne Hirth Klovning
synne@jmn.no

 

 

ingunn2.jpg

Daglig leder (i permisjon)
CEO (on leave)
Ingunn Sand




Regnskapsmedarbeider
Accounts assistant
Cathrine Sørensen
cathrine@jmn.no


Praktikant
Intern
Sigrid Stiberg
sigrid@jmn.no

 

Jeunesses Musicales International

Palais des Beaux-Arts
Rue Defacqz 1
1000 Brussels – Belgium

t: (+32) 2 513 97 74
fax: (+32) 2 514 4755
mail@jmi.net
www.jmi.net